WhatsApp Sipariş

Hakkımızda

Kayren Bebe iki çoçuk sahibi annenin kurmuş olduğu bebek ve çocuk kıyafetleri mağazasıdır. Markamızın ismi iki çoçukların kendi isimlerindeki hecelerden oluşur. İki çoçuk sahibi kadın girişimci tarafından kurulan Kayren kendi çocuklarımızın ihtiyaçlarından yola çıkarak oluşturulmuştur. Çocuklarımız için istediğimiz üstün kaliteyi Türkiye çapında her çocuk yaşasın diye bebek-çocuk giyim kategorisinde size hizmet vermeyi seçtik. Ayrıca hamilelik sürecini rahat yaşamak isteyen kadınlar için de hamile giyim kategorisi oluşturduk. Mağazamız bebeklerinizin ve çocuklarınızın en rahat edeceği şekilde üretilmiştir. Çok sayıda alt üst takım, pijama ve bebek giyim ürünü ile online mağazamız size 7/24 hizmet verir.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz bütün çocukların en az kendi çocuğumuz kadar sağlıklı ve severek giyeceği kıyafetleri sizinle buluşturmak, dolayısıyla markamızı kalitesi ile bebek kıyafetlerinde zirveye taşımaktır. Ancak büyük bir marka olmaktan çok daha fazla önemsediğimiz bir şey varsa o da o da bebeklerin ve çocukların sağlığıdır. Sadece üretip satmak ve kazanmak değil aynı zamanda uygun fiyatlara, bebek cildi hassasiyetine uygun ürünler almanızı sağlamak ise temel misyonumuzu yansıtır.

Mutlu ve Sağlıklı Bebekler İçin Kayren

İki çoçuk sahibi girişimci anne olarak Kayren markasını taşıyan her üründe hem kız hem erkek bebekler için aradığınız çok sayıda kıyafeti en hızlı şeklide bulmanızı sağlıyoruz. Onların ihtiyaçlarına en uygun ve rahatlıkla kullanabilecekleri ürünler tasarlıyoruz. Bu amaçla bebekleriniz için özenle hazırlanan ürünleri stoklarımızda bulundurmaktayız.

Zengin ve Kaliteli Ürünler

İki çoçuk sahibi annenin kalbinden ve ellerinden çıkan bebek dünyasına dair birçok fikir ve ürün, sizin bebeklerinizin de rahat etmesi için tasarlanmıştır. Pandemi sürecinde veya normal herhangi bir zamanda sitemizden kolayca alışveriş yaparak bebeğiniz için harika konfora sahip kıyafetler alabilirsiniz. Rahat ve mutlu bir bebeklik dönemi için pamuklu kumaştan sağlıklı kıyafetler almayı tercih edebilirsiniz. Uygun ücretleri yansıtan, dayanıklı kumaştan üretilen Kayren Bebe ürünleri ile bebekleriniz için ideal kıyafetleri rahatça sipariş edebilirsiniz. Farklı yaş grupları için oldukça fazla seçenek arasından bebeğinizin yaşına ve kilosuna uygun, keyifle kullanacağı ürün seçeneklerimiz mevcuttur. Hem yazlık hem kışlık kategorilerde en beğeneceğiniz en yaratıcı tasarımlı bebek kıyafetleri için şimdi mağazamıza göz atabilirsiniz.


En Son Baktığınız Ürünler

Herhangi bir ürün yok
Karşılaştır 0